Hakkımda

Anasayfa Hakkımda

Uzm. Dr. Lütfiye ÇOBAN | Dermatoloji Uzmanı

1969 yılında Antalya’da doğdum. Bir öğretmen çocuğu olarak okulu hep sevdim, 6 yaşımı doldurmadan ilkokula başladım. 1985 yılında çok gurur duyduğum Antalya’nın en köklü lisesi olan Antalya Lisesinden mezun oldum ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimime başladım.

Tıp eğitimim boyunca her stajı sevsem de dermatoloji sevgim ve ilgim çok daha farklı oldu. 1991 yılında mezun olduktan sonra Akşehir’de mecburi hizmetimi tamamladım. 1992-1993 yılları arasında İzmir Tepecik Göğüs Hastalıkları Hastanesinde göğüs hastalıkları ihtisası yaparken öğrenciyken en sevdiğim branş olan dermatoloji için tekrar sınava girerek Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim dalında ihtisas yapmaya başladım.

Uzman doktor olduktan sonra ise Antalya Devlet hastanesinde çalışmaya başladım. 1997-2010 yılları arasında Antalya Devlet hastanesinde klinik dermatoloji ve özel muayenehanemde kozmetik dermatoloji alanlarında hizmet verdim. Yine bu süreç içinde; 1999 depreminde deprem bölgesinde, Elazığ Lepra Hastanesinde, Serik ve Alanya ilçelerinde geçici görevler ile çalıştım. Bu dönem içinde bir evlat sahibi oldum, pek çok hastama şifa olmaya çalıştım.

2010 yılında kamudaki görevimden ayrılarak Memorial Antalya hastanesinde hastalarıma klinik dermatoloji ve kozmetik dermatoloji alanlarında hizmet vermeye devam ettim.

24 Nisan 2019 tarihi itibarıyla da özel muayenehanemde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Dermatoloji Uzmanı Dr. Lütfiye ÇOBAN
Doktortakvimi.com sitesi üzerinden randevu için müsait saatleri görebilir, anında randevu alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Cildiniz, sizin en değerli giysinizdir. Bunu bilerek hareket ediyor ve kendimizi her geçen gün yeniliyoruz.

23 Yıllık Tecrübe

Müşteri Memnuniyeti

Kullanılan Ürün Kalitesi

Aile Ortamı

Modern Ekipman

Uygun Fiyat

Anlaşmalı Kurumlar

Türk Tabipleri Birliği, Türk Dermatoloji Derneği, Estetik Kozmetik Dermatoloji Derneği, Akdeniz Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği Üyesi

Uzm. Dr. Lütfiye Çoban