Sizden Gelenler

Anasayfa Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Tavsiye üzerine Lütfiye Hanım'a gittik. Oğlumun bir cilt rahatsızlığı vardı, benim de cildimde sivilce izleri vardı. Bu vesileyle tanışmıştık. Uyguladığı ilaç tedavisinden çok memnun kaldım. Benim çok hassas bir cildim var ama vermiş olduğu ilaçlar hiç yan etki yapmadı. Akademik olarak da uzun yıllardır çalışmış olmasının verdiği güvenden rahatlık oldu. Beni çok aydınlattı açıklamaları, beni tatmin etti. Oğlum için de verdiği kremler ergenlik döneminde sivilcelenmeye karşı muazzam etki gösterdi. Şu an muayenehanesinde estetik dokunuşlar, cilt bakımı da yapıyor. Dermatolog olarak bu işi yapmış olması, hangi kasın, hangi dokunun nereye ineceği, ne yapılması gerektiği konusundaki bilgisi bana çok güven veriyor ve kesinlikle kişide başka bir görüntü değil de olanı hafifletmeye yönelik bir yaklaşımı var. Bunu çok hoş buluyorum ben. Kendisi çok doğal ve samimi bir insan. Bu yüzden kendisini çok seviyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

Önerdiği ve uyguladığı tedavilerden son derece memnunum. Benim güneş lekelerim vardı, bununla alakalı lazerle bir tedavi uygulaması yapıldı. Çok memnun kaldım. Baya bir düzelme oldu. İri iri güneş lekeleriydi ama onlar azaldı. Renk olarak koyuluğu azaldı. Önerilerinden, tavsiye ettiği şeylerden çok memnun kaldım. Kişisel anlamda da hastalarına yaklaşımından son derece memnunum.

DoktorTakvimi Yorumu

Ben çok memnun kendisinden. İşinde çok iyi, beni çok iyi dinliyor. Çok da seviyoruz kendisini. Benim dişlerimi sıkma sıkıntım vardı. Bununla alakalı işlem yapıldı. Lütfiye Hanım'ın bana yardımcı olması, dinlemesi ve çözüm odaklı olması, işlemle alakalı bilgilendirmeleri gayet güzeldi. İşinde çok tecrübeli, mesleğini uzun yıllar yaptığı için profesyonel bir doktor. 10 üzerinden 10 her açıdan. Başka hastalara da tavsiye ederim.

DoktorTakvimi Yorumu

Lütfiye Hanım'ı 15 yıldır tanıyorum. Kendisi işinde başarılı, sağduyulu, koyduğu teşhislerde oldukça kuvvetli bir doktor. Hekimliğin dışında çok da iyi bir insan. Ben aldığım hizmet ve tedavilerden çok memnunum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. İki kızım akne tedavisi aldı. Daha sonrasında ayağında nasırlar var diye tedavi aldılar. Ben de sedef hastalığım için tedavi oldum. Başka işlemler de yaptırdım. Daha da güzelleştim. Bence dermatolog üzerine tedavi almak isteyen herkes Lütfiye Hanım'a çekinmeden gidebilirler.

DoktorTakvimi Yorumu

Burun dolgusu işlemi yaptırdım. Lütfiye Hanım oluşabilecek olan bütün herşeyi detaylı bir şekilde anlatıyor. Şu anda da sivilce tedavisi görüyorum. Burun dolgusunun öncesinde burun ucunda kıkırdak dokum yoktu ama dolgu yapıldıktan sonra daha dolgun ve güzel duruyor. Herhangi bir morarma bile meydana gelmedi. Hem ilgi hem de sağlık açısından oldukça özenli olmasından dolayı memnun kaldım.

DoktorTakvimi Yorumu

Lütfiye Hanım çok güleryüzlü bir doktor. Yıllardır kendisine muayene oluyoruz. Her şey ile çok ilgileniyor. Sivilce tedavisi ve lazer tedavisi için gidiyorum. Sivilce tedavim için 3 ayda çok güzel bir sonuç aldım. Muayene öncesi ve sonrasında yeteri kadar bilgilendirmede bulunuyor.

DoktorTakvimi Yorumu

İşinde çok başarılı bir doktor. Her konusuyla insanlarla iletişimi, işiyle alakalı her yönüyle tek kelimeyle muhteşem diyebilirim. Şimdiye kadar gidip de bir başka doktoru deneseydim diye düşünmedim. Her konuda çok memnunum. Daha önce kızım zona çıkardı. Onda bizi hem çok rahatlattı hem de tedavisiyle çok başarılı sonuçlar aldık. Eşim gül-roza hastalığı oldu, ben de aynı şekilde. Onun da tedavisi çok başarılı oldu. Eşimde mantar şikayeti başlamıştı. Lütfiye Hanım'a geldikten sonra doktorumuzu bulduğumuzu anladık. Sonuç muhteşemdi. Çevremde çok götürdüğüm hastalar oldu, hepsi memnun kaldı .Hem doktor olarak hem insanlık olarak tek kelimeyle harika biri. Ben çok memnunum.

DoktorTakvimi Yorumu

Lütfiye Hanım'ı 14 sene önce tanıdım. Normal bir rahatsızlığım için gitmiştim. Belli aralıklarla da olsa düzenli olarak gidiyorum.Normal süreçti ama menmuniyetim sürekliliği getirdi.İyi bir doktor olduğunu düşünüyorum. Teşhisleri isabetli,tedavileri sonuç veriyor.Uzun süreli hastası olduğum için pek çok durum için söyleyebiliyorum.Her türlü şikayetlerimde doğru tedaviler uyguladı.Her türlü sorumuza cevap verir, bizim de sürece katılmamıza yardımcı olur. Merakımızı giderir ve bilgilendirmeye çalışır. Aklınızdaki tereddütleri gidermeye çalışır.Çok memnunum kendisinden.Hem bir doktor olarak hem de bir insan olarak çok iyi.

DoktorTakvimi Yorumu

Lütfiye Hanım senelerdir doktorumuz. Kendisi çok güler yüzlü, cana yakın, güvenilir hissi veren bir doktor. Çocuklarımın sivilce problemleri için muayene olduk. Verdiği tedaviler sayesinde sivilcelerinde azalmalar oldu. Ben de lazer işlemi için gittim. Lütfiye Hanım'ın verdiği tedavilerden çok memnun kalıyoruz. Kendisi hastalarına açıklayıcı bir dilde bilgilendirme yapan birisi.

DoktorTakvimi Yorumu

Lütfiye Hanım'a ilk başvurduğum zaman rozasea yani gül hastalığı ile tanıştık. Akabinde yaşım gereği yaptırmam gereken işlemlerim için yardımcı oldu. Kendisi her zaman çok rahatlatıcı, çözüm odaklı, güler yüzlü, insanı sakinleştiren bir doktor. Olası her durumda aradığım zaman bana hep yardımcı oldu. Kendisini severek, güvenerek, şikayetlerim kesin çözülür diye gittiğim bir doktor. İşlem için şikayetçi olduğum bölgelere bakıp gerek olup olmadığı hakkında karar verip işleme öyle başlıyoruz. 2 hafta sonrasında kontrole gittiğimde bütün değişimi görerek gittiğimde memnun kalıyorum. Çok rahatlıkla herkese tavsiye ederim. Kendisi ile 5 yıl oldu. Lütfiye Hanım mesleği bırakana kadar kolay kolay kendisini bırakmam.

DoktorTakvimi Yorumu

Daha önce çalıştığı kurumda hastasıydım, orada bir operasyonumu gerçekleştirmişti. Yıllardır da her konuda kendisine danışıyorum. İşinde çok tecrübeli olduğu için tercih sebebim oldu. İlk olarak ihtiyacımın olduğu dönemde yakın olması nedeniyle hastaneye gitmiştim ve orada tanıştım. Muayene esnasında benimle çok ilgilendiği için başka bir doktor araştırmadım bile. Herkese de söylüyorum memnuniyetimi.

DoktorTakvimi Yorumu

Dr. Lütfiye Çoban'a kriyo ve sonrasında da anti aging/altın iğne işlemi için gittim. Yapılan işlemler cildimde mükemmel sonuç verdi. Cildim çok daha sağlıklı ve canlı görünmeye başladı. Teşekkürler.

DoktorTakvimi Yorumu

Lütfiye Hanım'ın tedavi yönteminden çok memnunum, cildim artık çok duru ve güzel bir durumda. 40'lı yaşlarımda olmama rağmen sivilce ve kırmızı noktalar vardı cildimde. Kendisine uyguladığı tedavi için minnettarım. Aldığım tavsiye ile gitmiştim kendisine, bunun yanı sıra altın iğne de yaptırdım. Kendisine gözüm kapalı her işlemi yaptırırım. Düşünceleri ve önerilerine güveniyorum. Mutluluğumu geri getirdi. Herkese de tavsiye ediyorum, çok doğal uygulamalar yapıyor.

DoktorTakvimi Yorumu

Deri rahatsızlığım için gitmiştim Lütfiye Hanım'a, saç derimle alakalı bir sorun vardı. Tedavi sonrasında şikayetlerim sonuçlandı. Arkadaşımın tavsiyesi ile gitmiştim, oldukça iyi bir hekim kendisi. Hastasına karşı ilgili ve alakalı, oldukça yakın davranıyor. Tedavi için elinden geleni de yapıyor. Her zaman güler yüzlü. Ben de ihtiyacı olan, gitmek isteyenlere öneririm kendisini.

DoktorTakvimi Yorumu

Tecrübesine ve ilgisine güvendiğim bir doktor kendisi. Yaptırdığım işlemlerden de memnun kaldım. Araştırmalarım sonucunda gitmiştim kendisine. Kendisi ve çalışanları oldukça ilgili. Klinik ortamı çok hijyenik, işlemlerde de aynı şekilde çok titiz. Gidecek olan herkese de öneririm kendisini.

DoktorTakvimi Yorumu

Hastasına karşı oldukça samimi yaklaşıyor. Kendisinden çok memnunum ve teşekkür ediyorum. Araştırarak ulaşmıştım kendisine. İletişimi çok güzeldi ve yanından mutlu ayrıldım. Memnuniyetim sonucunda ben de neredeyse tüm ailemi götürdüm. Ailecek çok memnunuz.

DoktorTakvimi Yorumu

Birkaç defa işlem yaptırdım Lütfiye Hanım'a. İlk olarak PRP tedavisi için gitmiştim. Sonrasında kilo veriminden dolayı gevşemeler olunca işleme başladık. Her şeyi ona bıraktım güvendiğim için. Her şey olması gerektiği gibiydi, mimiklerim hiç bozulmadı. Ben tavsiye ile gitmiştim, memnun kaldığım için ailemden de yönlendirdiklerim oldu. Artık ailecek doktorumuz oldu.

DoktorTakvimi Yorumu

Aylardır geçmeyen bir cilt sorunum vardı. Lütfiye Hanım bunu kısa sürede tedavi etti. Aldığım bir tavsiye ile gitmiştim kendisine, başka branştan bir hekim önerdi. En sevdiğim yanı çok araştırmacı olmasıydı, ben emzirdiğim için ilaç kullanamıyordum. Benim için epey araştırma yaptı. Bunun dışında beni birebir takip etti ve aradı, işe yarayıp yaramadığını sordu tedavinin. Ben sürekli muayeneye gitmek zorunda kalmadım.

DoktorTakvimi Yorumu

Çok başarılı ve dikkatli bir doktor. İstediğiniz her işlemi sizi tam anlayarak uygular ve başarı ile sonuçlandırır. Çok iyi bir insan ve çok iyi bir hekim. Cilt lazeri yaptırmıştım, bunun yanı sıra alerjik sorunlarım nedeniyle de gittim. Uyguladığı her tedaviden başarılı sonuç aldım ve çok memnun kaldım. Hiç tereddüt etmeden herkese de öneririm kendisini.

DoktorTakvimi Yorumu

Uzun zamandır hastasıyım Lütfiye Hanım'ın. Güler yüzlü, ilgili ve samimi yaklaşımı ile bana güven veriyor. Herkese de öneririm, gitmek isteyenlere. Şimdiye kadar gittiğim hiçbir seferde bir sorun yaşamadım. Kendim, eşim, çocuklarım, hatta arkadaşlarımı da kendisine yönlendirdim.

DoktorTakvimi Yorumu

Bence mükemmel bir doktor ilgisi ve bilgisi tartışılmaz Lütfiye ÇOBAN sayesinde 8 yıldır hastalığım olan sedeften kurtuldum sayılır. Teşekkürler Lütfiye Hanım.

DoktorTakvimi Yorumu