Antalya Jawline Dolgu, Fiyatları

Antalya Jawline Dolgu

Antalya’da yaşıyorsanız ve Antalya Jawline Dolgusu hizmeti sunan güvenilir ve tecrübeli bir Dermatoloji Uzmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek Antalya Jawline Dolgusu ve Antalya Jawline Dolgusu Fiyatları gibi konularda detaylı bilgi alarak karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Jawline Dolgu Nedir?

Jawline Dolgu, çenenin uç kısmından başlayarak kulak önüne değin devam eden mandibular kemik hattına uygulanan bir dolgu yöntemidir.

Jawline Dolgu ile sarkan alt yüz bölgesinin hatları keskinleştirilir ve yüze daha V şeklinde bir görünüm kazandırılabilir. Jawline Dolgu çoğunlukla çene dolgusuyla birlikte olmak durumundadır. Son yıllarda çokça konuşulan merak edilen ve yapılan Jawline Dolgu hem kadınlar hem erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Jawline Dolgu Nasıl Yapılır?

Jawline dolgu işleminde yine her işlemde olduğu gibi cilt antiseptikle temizlenerek işleme hazırlanır ardından sıklıkla kanül veya iğne aracılığı ile işlem uygulanır.

Jawline dolgu da minimal ağrılı veya ağrısız diye tanımlanabilecek bir ağrı düzeyindedir. Çoğunlukla lokal anestezi dahi gerektirmez

Hyaluronik asit ve kalsiyum hidroksiapatit dolgular jawline dolgusunda tercih edilen malzemelerdir.

Jawline Dolgu Yaptırmaya Karar Verince Nelere Dikkat Edilmeli?

Yüze yapılan estetik amaçlı pek çok işlem aslında çok ciddi tıbbi işlemler olup hastane poliklinik ve klinik gibi sağlık kuruluşlarında ve dermatoloji ve plastik cerrahi gibi konunun uzmanı olan hekimler tarafında yapılması gereken bir işlemdir. İşlemi yapan hekim işlemin yapıldığı kuruluş ve kullanılan malzeme çok önemlidir.

Jawline Dolgu ile çene profiliniz daha çekici bir hal alır. V yüz diye nitelendirdiğimiz yüz hattını elde etmiş oluruz.  Buradaki amaç, yüz bölgesindeki bütünlüğü sağlamak ve estetik bir görünüme uygun hale getirmektir.

Çene Bölgesinde Görülen Şekil Bozuklukları Nelerdir?

 • Çene kısmında görülen hacim eksikliği
 • Çenenin fazla küçük olması ve geri planda kalması
 • Çene hattı çizgisinin belirsiz olması
 • Simetrik olmaması
 • Çene altında oluşan sarkmalar
 • Yüz ile uyumsuz bir çene biçimi
 • Oldukça belirgin zayıflıkta çene yapısı
 • Normalden çok daha büyük bir çene yapısı
 • Çene altından sarkan gıdı
 • Kırışık boyun derisi
 • Çene hattının belli belirsiz olması
 • Çene ucunda var olan gamze

Jawline Dolgu ile Genç Bir Yüz Elde Etmek Mümkün mü?

Genç yüz denince akla gelmesi gereken yüz şekli üçgendir. Kişi yaş almaya başladıkça çenesindeki üçgen görüntü de değişime uğramaktadır. Daha çok kare bir yapıya bürünür. Jawline Dolgu ile kare şeklinde olan yüz de genç görünüme sahip yüz şekline çevrilebilir.

Jawline Dolgunun Cilt Sarkmalarına Etkisi Var mıdır?

Çenemizin etrafında bulunan çentikler ve ağız köşesinden inen kıvrımlar Jawline Dolgu sayesinde yok edilebilir, oluşabilecek sarkmalar da engellenebilir.

Jawline Dolgu İçin Kaç CC Dolgu Kullanılması Gerekir?

Jawline Dolguyu diğer dolgu işlemlerinden ayıran en önemli husus, etkili bir değişim için birinci seans sonrasında daha yüksek dolgu maddesi kullanılmasıdır. Göz Altı, dudak, Elmacık ve Nazolabial Dolgu işlemlerinde her seans genelde 1 CC dolgu kullanılırken çene dolgusu işlemlerinde ise ilk seanstan itibaren 4-5 CC dolgu miktarı uygulanmaktadır.

Jawline Dolgu Kalıcı Bir İşlem midir?

Jawline dolgu uygulamasındaki kalıcılık süresi kişiye göre değişiklik göstermektedir. Genel kalıcılık süresi 12-18 ay civarındadır.

Jawline Dolgu Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Jawline Dolgu İşlemi yapıldıktan sonra 1 hafta boyunca uygulama yapılan bölgede sertlik ve ödem olabilir. 14 gün sonra uygulama yapılan bölge o bölgedeki dokularla uyum sağlamaya başlar. Sertlik ve ödemler zamanla yumuşarlar ve normal halini alırlar.

Tüm işlemlerde olduğu gibi jawline dolgudan sonraki günlerde işlem bölesinde olan her tür sorunu hekiminizle paylaşmanız çok önemlidir.

Antalya Jawline Dolgu Fiyatları Ne Kadar?

Antalya Jawline Dolgu Fiyatları, uygulama esnasında kaç tüp dolgu kullanılacağı ve seçilmiş olan dolgunun kalitesi ile niteliğine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Antalya Jawline Dolgu Fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Antalya’da bulunan kliniğimize gelerek konu ile ilgili doktorunuzla görüşebilirsiniz.