Antalya Dermapen Uygulaması, Fiyatları

Antalya Dermapen Uygulaması

Antalya Dermapen Uygulaması konusunda tecrübeli, profesyonel ve daha önceki tedavilerinde başarılı sonuçlar elde eden Dermatoloji Uzmanı ile Antalya Dermatoloji Kliniği arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek Antalya Dermapen Uygulaması ve Antalya Dermapen Tedavisi Fiyatları gibi konularda detaylı bilgi alarak dermapen süreciyle ilgili karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Ciltteki erken yaşlanma belirtileri, bayanların öncelikli sıkıntılarındandır. Bu belirtiler kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir.  En sık görülen yaşlanma belirtisi ağız ve göz çevrelerinde meydana gelen kırışıklıklardır. Bu belirtilen insanda huzursuzluk yaratan belirtilerdir. Kurtulmanın en etkin yolu ise dermapen uygulamasıdır. Dermapenin diğer adı cilt soyma işlemidir. Dermapen işleminde herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek yoktur. Bundan dolayı oldukça fazla tercih edilen yöntemlerden biridir.

Dermapen Nedir?

Dermapen, Türkiye’de son zamanların en iyi cilt gençleştirme yöntemlerinden biridir. Bu yöntem, yüzde zamanla oluşabilecek kırışıklıkları en aza indirmek ve cildin daha sıkı ve canlı bir yapıya kavuşmasını sağlamak için uygulanır. Cildin en üst ve en değerli katmanına zarar vermeden uygulanan dermapen yüz haricinde el, boyun bölgesi ve kolların iç bölümleri gibi bölgelere de uygulanmaktadır.

Dermapen Ne İçin Yapılır?

  • Göz çevresi ve altlarında oluşan morlukları ve torbaları,
  • Güneş ışınları yüzünden zarar görmüş ciltlere,
  • Boyun ve gıdı bölgelerinde zamanla oluşan kırışıklık ve sarkmalara
  • Yüz, boyun ve kol bölgelerinde oluşan diğer yaşlanma belirtilerini tedavi etmek için dermapen yapılır.

Dermapen İşlemini Kimler Yapabilir?

Dermapen Tedavisi, dermatoloji uzmanları tarafından yapılmaktadır. Cerrahi bir müdahale gerektirmeden yapılan Dermapen Tedavi yöntemi, uygulama yapılan bölgedeki kan dolaşımının da artmasını sağlar.

Dermapen İşlemi Nasıl Yapılır?

Dermapen işlemi, diğer gençleştirme ve canlandırma yöntemlerine bakacak olursak daha kolay bir yöntemdir. Dermapen tedavisinden önce ciltteki tüm makyaj silinir ve cilt saf bir hale getirilir. Dermapen Uygulaması yapılacak yere saf hyalüronik asit uygulanır. Genelde anestezik krem sürülerek tedavi yapılır.

Dermapen cihazının üzerinde bulunan oldukça ince, yaklaşık 0,02 milimetre çapındaki iğneler, cilde 90 derecelik bir açıyla hızlı bir şekilde girip çıkar. Bu işlemle cildin üst tabakasına sürülen kremlerin alt tabakalara ulaşmasını sağlamak için o bölgede kanallar açılmış olur. Dermapen Uygulamasında yüzde ufak kanamalar görülebilir, tedaviden önce bölge kremlerle uyuşturulduğu için herhangi bir acı veya ağrı hissedilmez. İşlem bittikten sonra, dermapen uygulanan bölgeye çeşitli maskeler, cildin yenilenmesine olanak sağlayan kremler veya losyonlar uygulanabilir. Uygulanan bu maske, losyon veya kremler, tedavi esnasında bölgede açılan kanallar ile derinin alt tabakalarına kolayca erişebilir. Tedavi esnasında uygulanan ürünlerin içerdiği vitaminler, cildin daha genç bir yapıya kavuşmasını ve canlanmasını sağlar.

Dermapen Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Dermapen tedavisi, ortalama 30 dakika ile 3 saat arasında süren, seanslar halinde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Belirli aralıklarla yapılan dermapen tedavisi tam olarak etkisini görmek isteyenler için en az 4 seans uygulanması gerekir.

Antalya Dermapen Uygulaması Fiyatları

Antalya Dermapen Uygulaması Fiyatları uygulama yapılan bölgeye, kullanılan aletlere, uygulama yapılan yere ve uygulama yapan doktora göre farklılıklar göstermektedir. Dermapen ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.