Antalya Dudak Dolgusu, Fiyatları

Antalya Dudak Dolgusu

Antalya’da yaşıyorsanız ve Antalya Dudak Dolgusu hizmeti sunan güvenilir ve tecrübeli bir Dermatoloji Uzmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek Antalya Dudak Dolgusu ve Antalya Dudak Dolgusu Fiyatları gibi konularda detaylı bilgi alarak karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Yüz ifademizde ve yüz karakteristiğimiz üzerinde önemli etkiye sahip organlarımızdan birisi de dudaklarımızdır. Bazı kişilerde doğuştan ince olan dudaklar ya da yaşla beraber incelen dudaklar, dudak dolgusu işlemiyle daha dolgun hale getirilebilmektedir. 

Antalya Dudak Dolgusu işlemi, kişinin genç görünmesini ve kendine duyduğu özgüvenin yükselmesini sağlar.

İdeal Dudak Şekli Nasıldır?

Günümüzdeki güzellik algısına göre dudakların genç yaşlarda olduğu gibi kalın, hacimli,hatları beilirgin ve nemli yapıda olması arzulanmaktadır. Yapılan makyajın daha dikkat çekici durması ve daha güzel gülüşler için sağlıklı ve genç görünen dolgun dudaklar tercih edilmektedir. İdeal dudak şekli belirlenirken, çene yapısı, gözlerin konumu, burun ve dudakların arasındaki mesafe gibi durumlar oldukça önemlidir.

Günümüzdeki en ideal dudak biçimi; üst ve alt dudakların simetrik bir görünüşe sahip olduğu, dudağın hafif dolgun, ıslak ve hacimli görünmesidir.

Dudak Dolgusunun İçeriği Nedir?

Dudak dolgusunda kullanılan  madde deride doğal olarak da bulunan hyaluronik asit denilen bir biyolojik maddeyi içeren ürünlerdir. Dudak için daha yumuşak ve dolayca esneyen formları daha çok tercih edilerek doğal görünümlü bir dolgu yapılabilirken daha yoğun formları tercih edildiğinde daha kalın ve dikkat çekici dudaklar yapılabilmektedir

Dudak Dolgusu Zararlı mıdır?

Dudak dolgusunda kullanılan madde cildimizin kendi yapısında bulunan bir madde olduğundan, genelde alerjik reaksiyon veya geç tipte reaksiyonlarla karşılaşılmaz. Yüz anatomisine, damar, kas anatomisine hakim olan doktor tarafından uygulanması, sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış, FDA tarafından onaylanmış ürünlerin kullanılması, uygulamanın sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış muayenehane klinik hastane gibi sağlık kuruluşlarında yapılması, uygulamayı yapan hekimle iletişim halinde olmanız sizin için en doğrusu olacaktır.

Antalya’da dudak dolgusu yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu işleminde en çok merak edilen konulardan biri uygulamanın nasıl yapıldığı ve bu işlem esnasında herhangi bir ağrının hissedilip hissedilmemesidir. Uygulama öncesinde işlem yapılacak bölgeye anestezik kremler sürülür. 10-30dk gibi bir beklemeden sonra  dudak ve etrafı uyuşur ve işlem konforlu bir şekilde yapılır. İnce uçlu  iğne veya kanül yardımıyla gerçekleştirilen  Bu işlemin süresi ortalama 20-30 dakikadır.

Dudak Dolgusu Sonrası

Hasta, dolgu işleminden sonra normal günlük hayatına devam edebilir. Dudak dolgusu işlemi kişiyi daha feminen ve çekici bir hale getirir. Uygulama sonrası işlem yapılan bölgenin tamamen iyileşmesi birkaç haftayı bulabilir. Bu süre sonrası dudaklarınız dolgun ve hacimli bir yapıya kavuşacaktır.

Dudak Dolgusu Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dudak dolgusu işleminin bilinen ve en sık karşılaşılan istenmeyen etkisi ödem morarma ve hassasiyettir ortalama 5-7 gün içinde geçen bu yan etkiler için işlem öncesi kan sulandırıcı yeşil çay veya ağrı kesici kullanımına dikkat edilmesi, işlemden sonra ise arnica gibi ödem ve morluk giderici kremlerin kullanılması yardımcı olacaktır. Uygulama sonrası 24 saat boyunca çok sıcak ya da çok soğuk içecek içilmemesi uygundur.

Dudak Dolgusu Kalıcı mıdır?

Dudak dolgusu işlemi kalıcı bir işlem değildir. Kalıcılık kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Yapılan dolgunun etkisi maksimum 12 aydır. Dudak hareketli bir bölge olduğundan diğer dolgu bölgelerine göre daha etkisi daha kısa sürer. Dudak dolguları genel olarak 6-12 ay içerisinde etkisini yitirir. Etkisini yitirdikten sonra tekrar dudak dolgusu yapılabilir. Dudak dolgusunun uygulama sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur. Hasta istediği kadar dudak dolgusu yaptırabilir.

Antalya Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu için kullanılacak malzemenin kalitesi, uygulama yapılan klinik ortam, uygulamayı yapacak olan doktorun uzmanlığı gibi konular Antalya Dudak Dolgusu Fiyatlarını etkilemektedir.

Dudak Dolgusu Fiyatlarını merak ediyorsanız Antalya’da bulunan kliniğimizi ziyaret ederek Dudak Dolgusu Fiyatı ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.